703,425 Unikalnych wizyt
Nawigacja
Strona główna
Dyrektor
Kontakt
Akustyk
Muzyk
Plastyk
Magia Rękodzieła
Taniec
Zespoły śpiewacze
Koło Teatralne
Galeria
Historia DK
Harmonogram pracy DK
Sale DK do wynajęcia
Logo DK
Szukaj
News
------------
Biblioteka
Historia Biblioteki
Konkurs Foto

Bip

RODO

Swiss Contribution

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ

Laboratorium Ćmielowskich

Tradycji

Kat4x4
Kat4x4

Dobra Rada
Dobra Rada

Solegro
Solegro

25.11.11 malowanie twarzy
Dyrektor Domu Kultury w Ćmielowie zaprasza do składania ofert na artystyczne malowanie twarzy jako atrakcja dla dzieci podczas imprezy plenerowej w dniu 05.08.2012 r. na Stadionie Leśnym Świt w Ćmielowie od godz. 16.00 – 20.00. W ramach usługi należy ująć koszt materiałów, obsługi i dojazdu do Ćmielowa.
25.11.11 warsztaty kowalskie
Dyrektor Domu Kultury w Ćmielowie zaprasza do składania ofert na usługę realizacji prowadzenia zajęć w warsztacie kowalskim w związku z organizacją imprezy plenerowej w dniu 05.08.2012 r. na Stadionie Leśnym Świt w Ćmielowie. W ramach usługi należy ująć koszt materiałów, potrzebnych narzędzi, obsługę ( 4 godz. podczas w/w imprezy) i dojazd do Ćmielowa.
25.11.11 ochrona
Dyrektor Domu Kultury w Ćmielowie zaprasza do składania ofert na usługę ochrony osobowej (10 pracowników przez 8 godz.) podczas imprezy plenerowej organizowanej w dniu 05.08.2012 r. na Stadionie Leśnym ŚWIT w Ćmielowie.
25.11.11 warsztaty ceramiczne
Dyrektor Domu Kultury w Ćmielowie zaprasza do składania ofert na usługę realizacji prowadzenia zajęć w warsztacie ceramicznym w związku z organizacją imprezy plenerowej w dniu 05.08.2012 r. na Stadionie Leśnym Świt w Ćmielowie. W ramach usługi należy ująć koszt materiałów, potrzebnych narzędzi, obsługę ( 4 godz. podczas w/w imprezy) i dojazd do Ćmielowa.
25.11.11 warsztaty wikliniarskie
Dyrektor Domu Kultury w Ćmielowie zaprasza do składania ofert na usługę realizacji prowadzenia zajęć w warsztacie wikliniarskim w związku z organizacją imprezy plenerowej w dniu 05.08.2012 r. na Stadionie Leśnym ŚWIT w Ćmielowie. W ramach usługi należy ująć koszt materiałów, potrzebnych narzędzi, obsługę ( 4 godz. podczas w/w imprezy) i dojazd do Ćmielowa.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
LGD

PIK
PIK

Sale do wynajęcia
Sale do wynajęcia

Instytut Książki
Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Zakupy nowości czytelniczych w ramach dofinansowania