804,923 Unikalnych wizyt
Nawigacja
Strona główna
Dyrektor
Kontakt
Akustyk
Muzyk
Plastyk
Magia Rękodzieła
Taniec
Zespoły śpiewacze
Koło Teatralne
Galeria
YouTube
Historia DK
Harmonogram pracy DK
Sale DK do wynajęcia
Logo DK
Szukaj
News
------------
Biblioteka
Historia Biblioteki
Bip

RODO

Swiss Contribution

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ

Laboratorium Ćmielowskich

Tradycji

DJ Day 2020r.

kultura

Przedstawiamy wam 3-ech pierwszych występujących na głównym wydarzeniu oraz osoby, które zasiądą w Jury.

MAVE - Aspirujący DJ oraz manager czynnie uczestniczący w środowisku muzycznym od ponad 10 lat.

Mistrz Polski DJów Clubsound DJ’s Cup 2019. Zwycięzca i laureat kilkunastu konkursów oraz turniejów DJskich. Miłośnik dobrego house'u, wyszukanego edmu oraz melodyjnego techno. W czasie swojej przygody z muzyką zagrał setki imprez w czołowych Polskich klubach oraz występował podczas różnego rozmiaru festiwali. Charakteryzując się nietuzinkową techniką grania, stopniowo zdobywał uznanie i zaufanie wśród managerów i właścicieli lokalów w całej Polsce.
Oficjalnie support'ował światowych artystów takich jak m.in. Dada Life, Sick Individials, Lucas & Steve, Blasterjaxx, Garmiani oraz dzielił konsolę z czołówką Polskich DJów.

EXATION - Exation – DJ i producent muzyczny pochodzący z Opatowa. Na rynku muzycznym od 2011 roku, aktualnie czynnie grający w każdy weekend. Sukcesy i poważne doświadczenie kreowane przez te lata pozwoliły mu na setki występów na terenie całego kraju oraz za granicą. Jego wizytówką jest nietuzinkowy styl, wyselekcjonowane utwory, pozytywna energia, którą zaraża parkiet, a przede wszystkim dobre przygotowanie się do każdego wyzwania, które przekłada się na jakość prezentowanego show. Wygrał wiele konkursów DJskich organizowanych przez m.in. Energy 2000 Katowice, Nitro Nysa, Speed Club Skierniewice, Beach Party Trzcianka, Lemon Sound Gallery Radom i wiele innych. Do tej pory można było go usłyszeć m.in. na Beach Party Trzcianka, Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji Bałtów, Energy 2000 Katowice, 139 Śmigno, Speed Club Skierniewice, Protector Uniejów, Magnes Wtórek, Explosion Borkowo, The Shuffle Horst, Prisma Birmingham, Magistrat Haga i wiele innych. Zagrał razem z Tom Swoon, Sikdope, DubVision, Fafaq, Skytech, 4Strings, Blinders, NeeVald, Inox, Peran Van Dijk, Adam De Great. Wydał oficjalnie remix w MyMusic. Jego remixy, energiczne i zaskakujące mashupy są ciągle grane nie tylko w polskich klubach, ale również i za granicą. Do tej pory grany na UMF Croatia przez Adam De Great, wspierany również przez Crystal Lake, Jordi Rivera i wielu innych.

TREY VINTER - 30 letni mieszkaniec miasta Ostrowca Św. Łukasz Kowalski od 18 lat zafascynowany muzyką,w obecnej chwili, event menager grupy eventowej "Friends Meeting Events" a także producent muzyczny.

Od 10-ciu lat w branży muzycznej, jego najważniejsze osiągnięcia to wydana ep'ka jeszcze jako Alex van Fader w wytwórni Allusion Records (Belgia), już jako Trey Vinter wspólne produkcje z producentem muzycznym ze Śląska DJ GRAVE w wytwórni Acunadeep (UK) oraz Big Mamas House Records (Niemcy) wspólnie z legendą muzyki House Cez Are Kane. Oficjalnie remixował takie zespoły jak Groovebusterz, Komodo czy Marika.

Obecnie jeden z bardziej znanych artystów z Ostrowca Świętokrzyskiego w Polsce, który wystąpił na wielu dużych festiwalach i wydarzeniach klubowych w Polsce tj. :

Euforia Festival (After Party Boszkowo)
BACK & FORTH 4.0 (Arena Toruń)
Fame Music Festival (Wrocław Hala Stulecia)
Beach Time Festival (Sieraków) występ na 2 Edycjach
Audiolake Festival (Radków, Nysa) występ na 2 Edycjach
House Music Village (Termy Uniejów)
Open Space Festival (Bydlin)

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
LGD

PIK
PIK

Sale do wynajęcia
Sale do wynajęcia

Instytut Książki
Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Zakupy nowości czytelniczych w ramach dofinansowania