478,780 Unikalnych wizyt
Nawigacja
Strona główna
Dyrektor
Kontakt
Akustyk
Muzyk
Plastyk
Taniec
Zespoły śpiewacze
Galeria
Historia DK
Harmonogram pracy DK
Sale DK do wynajęcia
Szukaj
News
------------
Biblioteka
Historia Biblioteki
Swiss Contribution

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ

Laboratorium Ćmielowskich

Tradycji

OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA
OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA

Kat4x4
Kat4x4

Dobra Rada
Dobra Rada

Solegro
Solegro

Powitanie
Witaj na stronie Domu Kultury.
Dożynki 2016
Ćmielowski Odpust 2016r

87 lecie OSP Wojnowice

Ćmielowski Odpust 2016
Piknik Taradycji 2016r


„Piknik tradycji” pod takim tytułem odbyła się impreza plenerowa 7 sierpnia na Stadionie Miejskim w Ćmielowie, będąca podsumowaniem projektu „ Ćmielowskie laboratorium tradycji” realizowanego przez Dom Kultury im. W. Gombrowicza w Ćmielowie, w ramach programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Podczas imprezy uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, malowania porcelany czy malowania twarzy. Imprezę uświetniły również występy artystyczne: Kapeli Nadwiślańskiej i koncert grupy Happy End znanej z takich przebojów jak: „Nasze anioły”, „Ja Cię kocham a Ty śpisz” czy „Jak się masz kochanie”. Imprezę zakończyła zabawa taneczna z DJ Dekarem. Projekt „Ćmielowskie laboratorium tradycji” zakładał pobudzenie lokalnej aktywności do przyjrzenia się miejscowym tradycjom i wykorzystaniu ich do szerszej promocji oraz stworzenia ścieżki możliwości rozwoju lokalnego przez wspólną pracę nad diagnozą lokalnych zasobów: miejscowych tradycji, dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego.  Projekt był skierowany do osób fizycznych zainteresowanych założeniem działalności okołoturystycznej, nieformalnych grup takich jak KGW oraz podmiotów gospodarczych działających na terenie gminy Ćmielów chcących poszerzyć swoja działalność o działalność okołoturystyczną. 12 osób, które zgłosiło się do w projektu wzięło udział w szkoleniach : - diagnoza zasobów lokalnych 10 g,  marketing turystyczny 5 godz.,

- możliwości pozyskania środków unijnych na działalność 5 godz.

Uczestnicy otrzymali poczęstunek podczas 4 spotkań oraz materiały dydaktyczne.

Operatorem projektu jest Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości                            w Sandomierzu. Projekt został dofinansowany w kwocie 14 324,00 zł co stanowi 80 % dofinansowania.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
PIK
PIK

Sale do wynajęcia
Sale do wynajęcia

Instytut Książki
Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Zakupy nowości czytelniczych w ramach dofinansowania